Szkolna Zabawa Karnawałowa

Szkolna Zabawa Karnawałowa to jedno z najbardzień wyczekiwanych wydarzeń w szkole zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
15 lutego 2019 roku sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy całą społeczność szkolną. W szkole pojawili się Spidermeni, piraci, rycerze, kowboje rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, biedronki i wiele innych bajkowych bohaterów.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Można było wziąć udział w konkursach: był taniec z balonem, na gazecie, taniec z miotłą. Każdy uczestnik zabawy otrzymywał nagrodę niespodziankę sfinansowaną z
Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Pomiędzy przerwami uczestnicy odpoczywali w salach przy pysznym poczęstunku. Panie kucharki podały zdrowe kanapki, były też słodkie przekąski. Spotkanie należało do udanych. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni.
Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę.