Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilonie

NASZE SZKOLNE SUKCESY 2018/2019




XXII GMINNY TURNIEJ

WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W RUCHU DROGOWYM



kategoria klas V – VI:
I miejsce zespołowo – Wiktor Tarwacki, Karolina Olewnik, Maja Wirkus, Andrzej Marut

kategoria klas VII – VIII:
II miejsce zespołowo - uczestnicy: Klaudia Brzezicka, Kinga Rychter, Seweryn Brzezicki, Paweł Hyla

Indywidualnie:
II miejsce – Karolina Olewnik




SZKOLNY TURNIEJ ROWEROWY

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym





kategoria klas V – VI:
I miejsce – Tarwacki Wiktor
II miejsce – Górecki Dominik
III miejsce – Marut Andrzej

kategoria klas VII – VIII:
I miejsce – Lewczuk Mateusz
II miejsce – Brzezicka Klaudia
III miejsce – Rychter Kinga
GRATULUJEMY!




GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

"W RODZINIE SIŁA"

Kategoria klasy II – III

I miejsce - Filip Ciepliński, kl. III, Maja Kowalska, kl. III
II miejsce – Martyna Rutyna, kl. II, Martyna Taubert, kl. III
III miejsce – Amelia Lech, kl. III, Vanessa Dynakowska, kl. III


Kategoria klasy IV – V

I miejsce - Zuzanna Paluch, kl. V
II miejsce – Wiktor Tarwacki, kl. V
III miejsce – Karolina Olewnik, kl. V


Kategoria klasa VI

II miejsce – Karol Radoń
III miejsce – Andrzej Marut


Kategoria klasy VII– VIII i gimnazjum

I miejsce - Mateusz Lewczuk, kl. VII

GRATULUJEMY!





GMINNY KONKURS

WIELKANOCNY

na tradycyjną palmę i pisankę wielkanocną



W kategorii: PALMA TRADYCYJNA
Grupa wiekowa – przedszkolaki:
I miejsce – Wiktoria Rutyna, oddział przedszkolny

Grupa wiekowa – uczniowie klas I-II szkół podstawowych:
II miejsce – Martyna Rutyna
III miejsce – Klaudia Ignaczak

Grupa wiekowa – uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych:
III miejsce – Karolina Olewnik

W kategorii: PISANKA TRADYCYJNA
Grupa wiekowa – uczniowie klas III-IV szkół podstawowych:
II miejsce – Martyna Taubert


X GMINNY FESTIWAL PIOSENKI SZKOLNEJ
"OD PILONY DO OPOLA"


W kategorii klas I-III:

I miejsce – Kornelia Radoń
II miejsce – Lena Grzeszczak
II miejsce – Klaudia Ignaczak
II miejsce – Martyna Rutyna


W kategorii klas IV-VIII:

III miejsce – Maja Wirkus
II miejsce – Kinga Rychter
III miejsce – Roksana Radoń




SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

kategoria klas V – VI
I miejsce Wiktor Tarwacki
II miejsce Karol Radoń
III miejsce Andrzej Marut

kategoria klas VII – VIII
I miejsce Paweł Hyla
II miejsce Mateusz Lewczuk
III miejsce Diana Tarnacka





MISTRZOSTWA SZKOŁY

w TENISIE STOŁOWYM

I miejsce Paweł Hyla
II miejsce Mateusz Lewczuk
III miejsce Arek Radoń




KONKURS PLASTYCZNY

"ŚWIATOWY DZIEŃ

RZUCANIA PALENIA TYTONIU"

klasa I - I miejsce – Małgorzata Kasprzak
klasa II - I miejsce Kornelia Radoń
klasa III - I miejsce JLena Żuchowska

GRATULUJEMY!






GMINNY PRZEGLĄD

PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Klasy I-IV
III miejsce - Klaudia Ignaczak kl.I
III miejsce - Kornelia Radoń kl. II

Klasy V-VIII
I miejsce - Maja Wirkus kl. VI
II miejsce - Kinga Rychter kl. VII





GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

"KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE"

PRACE PLASTYCZNE


Kategoria wiekowa kl I-II
I miejsce – Franciszek Babiarz
II miejsce Kornelia Radoń
III miejsce Julia Kowalczyk, Igor Tarwacki

Kategoria wiekowa kl.III
I miejsce Amelia Lech
II miejsce Vanessa Dynakowska, Martyna Taubert
III miejsce Lena Żuchowska, Lena Grzeszczak, Filip Ciepliński

PRACE PRZESTRZENNE


Kategoria wiekowa kl ”0”
I miejsce Wiktoria Rutyna

Kategoria wiekowa klas I-II
Martyna Rutyna






POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

"PODARUJ MIŁOŚĆ I ZOSTAŃ
RODZICEM ZASTĘPCZYM"

I miejsce Vanessa Dynakowska kl.III
II miejsce Martyna Taubert i Lena Grzeszczak kl III
wyróżnienia- Amelia Lech i Filip Ciepliński kl.III


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Powiatowe jesienne biegi przełajowe

dziewcząt i chłopców

2018/19


w kategorii klas II

I miejsce Kornelia Radoń

VI miejsce – Adrian Radoń

XIV miejsce Piotr Rychter


w kategorii klas III

VII miejsce Amelia Lech

XIII miejsce - Lena Żuchowska


w kategorii klas IV

VI miejsce - Karolina Olewnik

I miejsce - Paweł Bartosewicz

VI miejsce – Kamil Radoń


w kategorii klas V

V miejsce – Karol Radoń


w kategorii klas VI

XX miejsce - Anna Żuchowska

XXII miejsce – Klaudia Brzezicka

XIV miejsce - Dominik Rychter


w kategorii klas VII - VIII

XXI miejsce – Arkadiusz Radoń

XV miejsce – Kinga Rychter

XXV miejsce – Roksana Radoń

Seweryn Brzezicki

Paweł Hyla



Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!

Ogólnopolska Kampania

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018

Laureaci konkursu plastycznego „Autoportret”



Amelia Lech - klasa III
Lena Grzeszczak - klasa III
Maja Kowalska - klasa III
Vanessa Dynakowska - klasa III



Archiwum szkolnych sukcesów